Lemis - Koupelny na klíč

Grafické návrhy Lemis

Kvalitní grafické programy a výkonný hardware jsou základem k tomu, aby se daly vytvářet opravdu propracované návrhy (vizualizace) nejen koupelen, ale celých interiérů a exteriérů. Neustále sledujeme nejnovější vývoj v této oblasti a průběžně investujeme nemalé finanční prostředky právě do této služby. Chceme vám tak nabídnout možnost ověřit si správnost výběru materiálů, dispozičního řešení a potvrzení si celkového estetického dojmu z prostoru, který právě řešíte.  Grafické návrhy vám nabízíme v několika úrovních.

Ceny grafických návrhů

Vytvořit jakýkoli ceník vizualizací je velmi složité. Nepatříme k těm, kdo se snaží paušalizovat tuto službu jako celek nebo naopak oceňovat jakési jednotlivé úkony. Vždy vám předložíme první verzi návrhu, která se má po předchozím společném výběru materiálů co nejvíce přiblížit vaší skutečné představě. Vy si ověříte nakolik je tato naše služba pro vás užitečná a zajímavá. My tímto získáváme mnohem lepší přehled a odhad o skutečně vynaložené práci na vašem projektu. Teprve potom se s vámi domlouváme na dalším postupu, včetně stanovení případné finanční zálohy za rozsah a kvalitu prováděných služeb.

Při odběru zboží od nás za dohodnutých podmínek „grafické návrhy“ NEPLATÍTE !

Smyslem není v konečném výsledku vám tyto služby účtovat, ale vyjádřit hodnotu naší práce v kontextu obchodních podmínek při případném odběru zboží od nás.

Zde si můžete otevřít orientační ceník, podle kterého hodnotu dané služby vyjadřujeme.

Celou tuto problematiku je ideální projednat s námi osobně, nejlépe nad vašim konkrétním záměrem…

Novinky
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
LEMIS s.r.o.
Copyright © 2014 - LEMIS s.r.o.