Lemis - Koupelny na klíč

Venkovní výstavka BetonBož

 

Ve spolupráci s firmou BetonBrož pro vás připravujeme velmi zajímavou venkovní výstavku vybraných betonových dlažeb a prvků zahradní architektury.

Tato firma s více jak dvacetiletou tradicí úspěšného působení nejen na českém trhu vyrábí širokou škálu betonových výrobků v mnoha ucelených řadách od dlažeb, obrubníků, obkladů, schodů a plotových prvků, až po prvky zahradní architektury.

Prezentujeme firmu BetonBrož v duchu jejího hesla „BetonBrož má tisíce tváří“. V naší venkovní expozici najdete opravdu velkou škálu výrobků od rustikálně působícího a na trhu velmi úspěšného programu „Tvář dřeva“ po nadčasové prvky velkoformátové řady „Maxi Modern“. Samotnou kapitolou výrobního programu je nová „Tvář kamene“ řady Gabro, imitující dnes tolik oblíbený štípaný kámen, který má široké uplatnění např. jako dlažba, obkladové pásky, plotové dílce včetně sloupků či jako samostatné pilíře a mnoho dalšího…

Na fotografiích si můžete prohlédnout jak postupně budujeme venkovní výstavku a zároveň tím příjemně měníme okolí vstupu do naší budovy.


zavřít
zavřít
zavřít

Aktualizováno: 09.07.2014 16:56
Zpět na seznam
LEMIS s.r.o.
Copyright © 2014 - LEMIS s.r.o.